urime per ditelindje per baba

Por m beso, baba, ti je personi q dua dhe admiroj m shum. 12. Ndihem vrtet me fat q kam nj baba kaq t dashur, t kujdesshm dhe inkurajues. 6. 2. Gzuar ditlindjen, baba! Shijoni dhe ndajini kto urime pr ditlindjen pr babin m t mir ktu. Ju gjithmon keni pasur batutat m t kqija t babait q do t na bnin t gjithve, por mendoj se n fund t fundit sht pjes e asaj q jeni dhe ne ju duam po njsoj! Baballart jan njerzit m domethns gjat gjith jets son. Nse krkoni nj mnyre t veant pr t festuar ditlindjen e nj t afrmi ose fmij, ather kto kng dhe urime jan zgjedhja ideale pr ju. 30. Gzuar ditlindjen, babi! Pa shndet, shum dashuri, gzime t pafundme, suksese t shumta dhe mbarsi. Jam i lumtur aty ku kam ADN-ja juaj. Oret e gjata te punes mbi piano t'a perterijne shpirtin. Stresi ka zgjedhur fjalt m t mira pr ta uruar njrin prej njerzve m t shtrenjt n jetn e tij. 41. Ju gjithmon m keni mbshtetur dhe m keni mbrojtur. 14. 10. Le t marr harmonin e psikiks tuaj dhe t'ju bj t mrekullueshm. Ja se si do t ndikoj n shenjn tuaj, NOIZY E SEVENI SJELLIN SI ME KON ZEZAKE (Video), Doni ta dini sekretin e jetgjatsis? Gzuar ditlindjen vlla! 32. 15. Ju jeni heroi i jets reale q m msuat se si t prballem me sfidat e jets. Gzuar ditlindjen, baba! Ju ngjani me nj pem t strmadhe q i jep produkt natyror, hije dhe lule gjith familjes. Je si nje idhull per mua, je heroi im, je shembulli me i mire ne rrugen qe une ndjek. Mund t ndodhin vetm gjrat m t mira n jetn tuaj prgjithmon! 27. Po plakeni por po bheni m t pashm do dit. Nuk mjaftojn vetm disa fjal pr t treguar se far ndjej pr ty. Ju gjithmon m keni br t ndihem e veant me dashurin dhe kujdesin tuaj. Me titullin \"Gzuar Ditelindjen | Shum Urime pr TY | Kng pr Fmij\", kjo koleksion ofron urime dhe kng t bukura pr t gjith ata q duan t festojn me stil.Zgjedhni ndr kngt tona pr fmij dhe t gjitha ato me tekst, q do t'ju ndihmojn t festoni ditlindjen e nj t afrmi ose fmij n mnyre t veant. Ju jeni me t vrtet nj nga nj lloj! Ju jeni vllai m i mir n bot! Nuk uroj qe jeta jote te jete e gjate sa jeta e nje Trendafili,do ishte shum e shkurter. Ju jeni nj gjithprfshirse babi q i prballoi pa probleme t gjitha vshtirsit tona dhe na dha kurajo. Pa ty, jeta do t kishte qen nj rrmuj e prfunduar dhe nj bllokim kaotik. 12. 15. I dashur baba, gzuar ditlindjen! Ne cdo cast te veshtire qe kam kaluar gjithmone ke qene si nje busull drejtuese per mua. M mungon t jem tashm me ty. Asht nj dit shum e veant dhe do t doja t isha atje pr t festuar kt dit me ju dhe pr t'ju prqafuar! Gezuar Ditelindjen. Urime vllau im, miku im! Lloji m i mir, m i dashur. Megjithse shum njerz thon se kam marr pamjen time t bukur nga ti, un prap ndjej q ti dukesh shum m mir se un, baba. Ne T duam ty! Urime pr vllain m t mir! Gzuar ditlindjen shoqia ime m e mir! Urime ditlindjen vlla, t dua! Gjithashtu, duke i thn nj baba urime ditlindjen do t'i bj prshtypje dhe do ta bj at t bj m shum pr familjen. Qofsh i lumtur gjthmon, pran njerzve tu t dashur. I dashur baba, n ditlindjen tnde, dua q t dish se je me t vrtet nj frymzim, nj mik dhe nj msues pr t gjith ne, Gzuar Ditlindjen! Videot nga ky kanal nuk mund t kopjohen, t gjith shkelsit e t drejtave do t ndjeken penalisht sipas dispozitave ligjore n fuqi. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register. Ka vetm dika q ju bni, ne nuk do t mund ta prsrisim kurr! T t them sa shum t dua, edhe kjo sht nj gj . Gezuar Ditelindjen babi. Shpresoj q Zoti t t heq t gjith tensionin dhe hidhrimet dhe t'i bj t gjitha ditt e tua t ndriohen si rrezet e diellit! Ju jeni personi m ideal q kam par. Serioz dhe qesharak, i shkurtr dhe i gjat, n vargje apo n proz - urimet pr nj grua mund t jen shum t ndryshme. GEZUAR DITELINDJEN - SHUME URIME PER TY - YouTube 0:00 / 10:14 GEZUAR DITELINDJEN - SHUME URIME PER TY Perralla Shqip 8.73K subscribers Subscribe 21K views 2 years ago GEZUAR DITELINDJEN -. Gezuar Ditelindjen babi. Pershendetje,kerkoj disa urime per ditlindje me duhet shum,nese dini ndonje ju lutem te shenoni ketu ! Pak or na ndajn nga koncerti i shumpritur i Unikkatilit n Durrs. Gzuar ditlindjen babait m t mir n bot. Gezuar Ditelindjen babi. Gzuar ditlindjen, babi! Jam shum krenar q kam nj baba kaq t madh si ti dhe gjithmon do t moj t gjitha msimet e pavlefshme q m ke dhn! Jam vrtet me fat q kam nj baba q m do me gjith zemrn e tij. 13. 34. Me gjith mundin dhe angazhimin e treguar nga baballart, nuk sht e kot q ata t festohen. Gezuar ditelindjen papa Jam krenar q jam djali juaj. Gezuar nje ditelindje te mrekullueshme! Gezuar Ditelindjen babi! Shum kthime t lumtura t dits, baba! Je si nje idhull per mua, je heroi im, je shembulli me i mire ne rrugen qe une ndjek. :-P.UROJ FATE MBARSI KUDO LIKE SHAR Urime Per Ditelindjen Edhe 100 | Gjirokastr Ju keni punuar shum dhe keni br t pamundurn pr t na br t lumtur. Ju jeni dhurata m e mir e jets time dhe un jam krenar pr ju. Pr mua, ju nuk jeni vetm babai im, por edhe miku im m i mir. Prshndetje t mrekullueshme pr ditlindjen e t dashurs suaj n vargje dhe proz, Urimet m t mira pr ditlindjen e nj burri n vargje dhe proz, Urime t bukura pr ditlindjen e nj gruaje n vargje dhe proz, Fjal t bukura mirnjohjeje pr msuesen e kopshtit - nga prindrit dhe fmijt - n vargje dhe proz, Kngt pr shkolln - argtim pr fmij, modern. Bota do t ishte nj vend m i mir nse do t kishte m shum baballar si ju. Ju jeni babai q do fmij do t donte t kishte. Shpresoj q jo vetm sot, por e gjith dita juaj t jet perfekte dhe e bukur. Ju me t vrtet jeni m t mirt! Nse doni t shkarkoni kng pr ditlindje, ather jeni n vendin e duhur. I dashur baba, ju na msuat mnyrat e vogla se si t rrisim lumturin n jetn ton, faleminderit pr kt. 36. Urime Per Ditelindje eshte nje faqe ku mund te kerkoni urime dhe videoklipe per familjaret tuaj.Na dergoni mesazh ne faqen tone te facebook per keto sherbime ! (urime per ditelindje) I dashur Baba! #11. Gzuar ditlindjen babait ton t dashur dhe t mrekullueshm. 16. Ju jeni nj nga njerzit m domethns n jetn time! Reperi lajmrohet me nj foto nga Durrsi, Sot ndodhi eklipsi i fundit diellor pr 2022-tn! Ti m msove t mos dorzohem kurr dhe t luftoj pr ndrrn deri n fund. 39. Gezuar Ditelindjen babi! Ti je m i miri! 7-apr-2022 - Esplora la bacheca "Urime per ditelindje" di Liliana File su Pinterest. N ditlindjen tuaj, le t shkojm diku larg, t udhtojm s bashku dhe t kemi pak koh pr fmijn dhe prindrit. Babi, ti gjithmon ke qen burri me i mire n bot pr mua dhe askush nuk e zvendson at. Frymzimi im m i madh je ti, baba! Kjo nuk sht vetm sepse ti je aty pr mua n koh t mira dhe t kqija. Ju do t jeni gjithmon nj frymzim pr t gjith ne. 1. 4. Shijoni shum kt dit dhe argtohuni shum! Ditlindjet jan nj rast i veant dhe i rndsishm pr t gjith (Urime per Ditelindje). 11. E kuptoj q je vazhdimisht ktu pr mua, ashtu si jam ktu pr ty! 30. Vlersoni gjith dashurin dhe konsideratn n ditlindjen tuaj. Stresi ka zgjedhur fjalt m t mira pr ta uruar njrin prej njerzve m t shtrenjt n jetn e tij. Ditlindja m e gzuar pr njeriun m t pashm dhe m zemrmir q kam njohur ndonjher! Gzuar ditlindjen! 10. Faleminderit shum q jeni nj baba kaq i bukur! Pr mua, ju jeni nj superheronj q mund t bni t pamundurn, por thjesht nuk mund ta kuptoni se kush i vodhi parat nga portofoli i tij. Ju na keni msuar gjithka q duhej t dinim dhe m shum. 24. Si t till, atyre u duhet shfaqur dashuri her pas here. Por uroj qe jeta jote te jete e Shendritshme si Ylli dhe e bukur si Trendafili, Eshte nje ndjenje shume e bukur kur e di qe dikujt i pelqen ti, dikush mendo per ty, dikujt i nevojitesh ti, dikush nuk mund te jetoj pa ty, dikush kujdeset per ty. 31. Mund t m duhen mjaft kshilla nga ju ndrsa vazhdoj dhe prballem me sfidat n jet, kshtu q faleminderit paraprakisht. Gezuar Ditelindjen babi! Pra, nse babai juaj ose ndonj baba juaj fare feston ditlindjen, do t ishit mir t merrnit disa urime pr ditlindjen. Fjal, tekste dhe akorde t kngve t shkolls n kitar, Kng dhe poema moderne dhe t shkurtra pr Balln e Vjeshts pr nxnsit. Pra, nga kto mostra t urimeve pr ditlindjen pr nj baba, mund t zgjidhni nj t prshtatshme dhe t'ia drgoni nj babi q po feston. Superheroja ime, babai im, gzuar ditlindjen! Gzuar ditlindjen, baba! Babai im i bukur, gzuar ditlindjen! 13. 8. Babai i reperit t njohur nga Shqipria, sot feston ditlindjen. 32. BabiKjo fjal mund t jet e vogl, por m e fuqishme n jetn time. Gzuar ditlindjen, babi! Duke ju uruar nj dit t mrekullueshme me t gjith t dashurit tuaj! Ju jeni nj djal i prsosur, nj partner i bukur dhe babai m i mir. Babi, ti je m i madhi. Visualizza altre idee su buon compleanno, immagini di buon compleanno, auguri di compleanno. 17. Vllai im m i mir, ti je nj dhurat n jetn time! Gzuar ditlindjen time t vjetr t popit! Ku humbi urimi i bukur shqip "U befsh 100 vjec! " Ju jeni frymzimi dhe forca ime. T njjtn gj e bjn edhe ata. Faleminderit q jeni gjithmon n kmb pr mua dhe besoni n mua. E di q ti nuk pret asgj nga un, por un pres q t jem vajza m e mir e mundshme pr nj baba t mahnitshm si ti. Ditlindja sht nj nga rastet m t gzueshme. 27. Gzuar ditlindjen! Gzuar ditlindjen! T kesh gjithmon arsye pr t festuar e pr tu gzuar! Jam vrtet me fat q t kam n jetn time. Faleminderit qe mi ke plotesuar te gjitha deshirat dhe me ke mbajtur si nje princeshe! Faleminderit q je babai im. Gzuar prvjetorin e lindjes, babai im i dashur! Un t dua n nj mas t till. Gzuar ditlindjen, babi! Ne jemi mirnjohs pr t gjitha kujtimet e mrekullueshme q keni ndar me ne. Urime ditlinden pr djalin e vockl i cili u rrit dhe u b burr ! Babi, nuk do t kisha msuar kaq shum msime jete nse nuk do t ishe ti. Pr shkak t teje, baba, un po jetoj kt jet t lumtur. Pra, mos u shqetsoni pr asgj dhe keni nj jet pa stres dhe t mahnitshme! Qofshin edhe shum ditlindje t tjera. Nuk mund t prisja kurr nj baba m t mir se ju. Sot, ju urojm shum urime t ngrohta, dashuri dhe dhurata! Thjesht duam t shfrytzojm kt rast pr t thn se ju keni qen nj baba vrtet i mrekullueshm pr t gjith ne dhe ne ju duam. Duke ju uruar nj vit t kndshm t bekuar nga Zoti! Shum dashuri! Nuk kam nevoj pr xhindin e Aladdinit plotsoj dshirat e mia ne jete, sepse kam babin tim. Nj shoqe q t bn t buzqeshesh n ditn tnde m t errt sht nj drit q t ngoh shpirtin. Buzt e tua t kujdesshme dhe prqafimet e tua t ngrohta i ngjajn nj droge t varur. Lutjet e mia n kt dit jan q Zoti t m jap shum m shum vite q t kaloj me ty, t fitoj prej teje dhe t bhem nj individ i rrept si ti. Gzuar ditlindjen babi. 14. N kt dit, ne thjesht duam q ju t dini se sa t veant jeni pr ne. Citate t mrekullueshme t dits s baballarve pr t ndar me baban tuaj, Citate frymzuese me nj rresht q padyshim do tju bjn ditn, Urime prvjetori pr prindrit q t'i festojn ato. Datat e lindjes s personave tan m t dashur jan t rndsishme edhe pr ne, prandaj mundohemi t'i zgjedhim fjalt m t bukura pr t'i uruar do vit. 3. 3. Dua t dish se t dua dhe nuk do t t l kurr vetm, pavarsisht se far do t vij. Gzuar ditlindjen. Babi, ti je nj varietet alternativ brenda dhe jasht thjesht je tepr i ftoht. Megjithat, zakonisht nuk sht e leht t thuash nj urim t madh t lumtur pr ditlindjen pr nj baba. 35 vjet n sken, por ja ka e ka lodhur Remzie Osmanin (VIDEO). 1. Nuk mund t ndalem s lavdruari, babi. Nga nesr do t shterohet si zakonisht. Nuk mund ta shpjegoj se sa thelbsor jeni n jetn time. Gezuar Ditelindjen babi! far lajmi mori Ronela Hajati pr Jennifer Lopez? Gzuar ditlindjen." Por pavarsisht ksaj, zonja e re mezi pret festn e dashur pr t dgjuar urime t ngrohta gjat ditlindjes s tyre. 21. T dua, urime ditlindjen babi! Te tjera urime per ditelindje pr shoqen. Gzuar ditlindjen, babi. 14. Babi, ti je nj n nj milion. Nuk ka asnj dhurat t vetme pr ditlindjen n kt bot q mund t jet e vlefshme pr kontributin tuaj n jetn time. You are using an out of date browser. Faleminderit q isha nr. 18. Etiketa: Fjal trheqse pr t festuar nj baba t kndshm, babai citon nga vajza, urime te thella per ditelindje per babain, Gzuar ditlindjen, gezuar ditelindjen babi nga vajza, gezuar ditelindjen babi nga letra vajze, gezuar ditelindjen babi qesharak, gezuar ditelindjen babi citon 2020, Urime Ditlindjen Urimet dhe Mesazhet e Babit pr Atin Puntor, gezuar ditelindjen papa, Urime dhe Mesazhe Urime Ditlindjen Tronditse, prekese mesazhi i ditelindjes per babin. Urime ditlindjen babi - T ndryshme Lexo m posht urime t ndryshme pr ditlindje pr babin tuaj: Gzuar ditlindjen babait m t mrekullueshm n bot! Gzuar ditlindjen. Maji i vitit t ardhshm dhe vitet e ardhshme t jets suaj do t mbushen me m shum lumturi, dashuri dhe paqe. 40. Gzuar ditlindjen, babi Citate: Gzuar ditlindjen, superheroi im! 24. 29. E di q babai m i pashm, m i lezetshm dhe miqsor sht i imi. E di q ndonjher zemrohem pa e kuptuar se si do t ndiheni. Janar 2022 Urime pr ditlindjen pr babin me fjal t mira dashurie, 100 Urime Ditlindjen Mesazhe dhe Urime t Atit pr Babin, Urime t shklqyera pr ditlindjen pr vllain, Mendohet pr Ditn e Mbshtetjes dhe Rritjes Pozitive t Moralit, Citate t mrekullueshme t dits s baballarve pr t ndar me baban tuaj, Citate frymzuese me nj rresht q padyshim do tju bjn ditn, Urime prvjetori pr prindrit q t'i festojn ato, Fjal trheqse pr t festuar nj baba t kndshm, urime te thella per ditelindje per babain, Urime Ditlindjen Urimet dhe Mesazhet e Babit pr Atin Puntor, Urime dhe Mesazhe Urime Ditlindjen Tronditse, Prditsimi i Portalit t Bursave t Zvends-Kancelarit t Universitetit t Jorkut 2022, Gordon Ramsay Net Worth 2022, Karriera dhe Biografia, Lista e plot e presidentve m t rinj n bot - Azhurnimi m i fundit i vitit 2023, Qytetet m t mira pr t pushuar dhe studiuar spanjisht intensivisht, Plani m i Lir i t Dhnave MTN 2023 Shikoni Kodet m t Fundit dhe Si t Regjistroheni, Struktura e Pagave EFCC 2023, Rndsia dhe Funksionet, Bursa e Universitetit t Harvardit: Prditsimet e Portalit t Aplikimit 2023, Sekretariati i Bursave t Gana 2023: Shih prditsimin aktual t portalit, Portali i Kontrollit t Statusit t Rezultatit t Bursave Hp Epass 2023, Prditsimi i Aplikimit pr Bursn e SDG t Qeveris Federale 2023, Bursat e E-Districts: 2023 Shih Procedurn e Aplikimit dhe m shum, Prditsimi i Burss s Korporats Kombtare t Nafts s Gana (GNPC) 2023, Bursat Chevening t financuara plotsisht 2023 Azhurnimet e Portalit t Aplikimit, Programi i Bursave Postdoktorale HBHL 2023 Prditsimi i Aplikimit, Zbatimi i Bordit t Bursave t Qeveris Federale education.gov.ng 2023, Regjistrimi i llogaris Netflix: Si t krijoni nj llogari Netflix, Si t kontrolloni BVN n MTN: Udhzuesi prfundimtar, Si t transferoni kohn e transmetimit n nj MTN tjetr prmes SMS dhe kodit, 150 emra fantastik japonez pr djem me kuptime, Bursat e financuara plotsisht n Kanada 2023: Shikoni Azhurnimin m t fundit, Prditsimet e Aplikimit t Bursave Ole Miss 2023, Prditsimi i Aplikimit pr Bursn e Universitetit t Oslos 2023. T dua babi! Gzuar ditlindjen, babi! 8. Shume kthime te lumtura te dites! 17. Buzqeshja n fytyrn tnde mbetet gjithnj kshtu! Babi, ti je vrtet jasht ksaj bote dhe megjithat, ti je babai m i mahnitshm n planet. Gjithmon falnderoj Zotin q m drgoi si princeshn e mbretit m t mir. Ju kurr nuk mendoni pr veten tuaj, por tani sht koha pr t shijuar jetn. Un nuk dshiroj asgj akoma m t mir pr ju pasi kjo sht gjja q ju me t vrtet meritoni! Faleminderit shum pr gjithka. Je kritiku qe me ka frenuar qe pa hedhur hapin e gabuar, je keshilluesi me i sakte e qe me bere te mos gaboj kurre ne jete. 24 Mar 2017. 7. 12. Prmes nj fotografie t ciln e postoi n llogarin e tij n Instagram, bashk me baban, artisti tha se ai pr t sht bibl dhe kuran. urim ditelindje per shoqen Gezuar ditelindjen dashuria ime. Faleminderit q ishe supermeni n jetn time. 20. Pavarsisht nse sht bashkshorti, i dashuri / e dashura, shoku / shoqja, prindi apo vllai / motra juaj, bjini ata t din se sa domethnie kan pr ju me kto urime pr ditlindje. Faleminderit shum pr gjithka, Ditlindja m e Lir! Pyes veten nse e di sa t dua, babi. Nuk mund t kisha krkuar ndonj person tjetr si babai im. Shkarkoni tani dhe festoni n stil!\" Bubrreci TV - Kngt n Spotify smarturl.it/SpotifyBubrreciTVAlfabeti: Listen on Spotify / Download on iTunes https://fanlink.to/BubrreciAlfabetiDhjete Indianet: Listen on Spotify / Download on iTunes https://fanlink.to/BubrreciDhjeteIndianet Dhjete ne Krevat: Listen on Spotify / Download on iTunes https://fanlink.to/BubrreciDhjeteNeKrevatFamilja e Gishtave: Listen on Spotify / Download on iTunes https://fanlink.to/BubrreciFamiljaEGishtaveHappy Birthday: Listen on Spotify / Download on iTunes https://fanlink.to/BubrreciHappyBirthdayNumrat: Listen on Spotify / Download on iTunes https://fanlink.to/BubrreciNumratKoka Krhet Gjunjet die Gishtat: Listen on Spotify / Download on iTunes https://fanlink.to/BubrreciKokaKrahetGjunjetMoj Bubrrec: Listen on Spotify / Download on iTunes https://fanlink.to/BubrreciMojBubrrecPese Majmunet e Vegjel: Listen on Spotify / Download on iTunes https://fanlink.to/BubrreciPeseMajmunetRrotat e Autobusit: Listen on Spotify / Download on iTunes https://fanlink.to/BubrreciRrotatEAutobusitSi Ti Pastrojme Dhembet: Listen on Spotify / Download on iTunes https://fanlink.to/BubrreciSiTiPastrojmeDhembetUshqim I Shendetshem: Listen on Spotify / Download on iTunes https://fanlink.to/BubrreciUshqimIShendetshem Bubrreci TV T gjitha videot Moj Bubrrec: https://youtu.be/4BlNkSkUP7o Kafsht Shtpiake: https://youtu.be/o7QavCKfssU Knga e ditlindjes: https://youtu.be/lPQnUZrPn8E Familja e Gishtave: https://youtu.be/reHJTvaLSgs Alfabeti ne Gjuhen Shqipe: https://youtu.be/SbXum7nXiiA Indianet e vegjel: https://www.youtube.com/watch?v=K9gE1 Qytetet Shqiptare: https://youtu.be/85TOaAs75TA Koka, krahet, gjunjt dhe gishtat: https://youtu.be/drjaTtyWoCk Kenga per Dhembet: https://youtu.be/nkoymNRBZuk Frutat per femije: https://youtu.be/Htokk18CXsg 10 Bebet ne krevat: https://youtu.be/95_h--6gIjM Autobusi per femije: https://youtu.be/rGs0Wc2xgcQ Ninulla Shqip 1: https://youtu.be/hChODd-JOOk Ninulla Shqip 2: https://youtu.be/FH-uLel1KPA Numrat per femije: https://youtu.be/Y_a6mNmKEk4 Dhjete Indianet: https://youtu.be/xy1eDCcv_6o Dhjete Maokt: https://youtu.be/CfbdJu4z_W8 Dhjet Arinjt: https://youtu.be/y2XboF9KExw Fjal t ndryshme: https://youtu.be/RXkrMOpIRjg Ngjyrat pr fmij: https://youtu.be/cRM0av-9WKMSOCIAL MEDIA: Subscribe us on YouTube : http://www.youtube.com/bubrrecitv Like us on Facebook : https://www.facebook.com/bubrrecitv Follow us on Instagram : https://www.instagram.com/bubrreci.tv Twitter : https://twitter.com/bubrreci_tv Super Mami : https://www.facebook.com/groups/supermamitKenge dhe animacione per femije ne gjuhen shqipeT gjitha t drejtat e videove t publikuara i takojn \"Bubrreci TV\" t cilat jan t mbrojtura ligjrisht. Babi, nga ti, un e di se far sht jeta. U bofsh edhe 100 vjec bab #BB4LIFE, A post shared by STRESI (@stresi) on Jun 11, 2018 at 2:59pm PDT. 22. Urime ditlindja. Ju jeni burimi i guximit dhe inkurajimit tim. Pavarsisht se ku shkoj, pavarsisht se far bj, pavarsisht me k jam, ju do t jeni vazhdimisht guri q mban bashkjetesn time. 26. Gjithmon m bn t ndihem i sigurt me dashurin tnde t pakushtzuar. Shpresoj q kjo ditlindje t'ju sjell m shum pasuri dhe trndafilin e shndetit dhe q gjithmon t gjeni ngushllim t mbl n do gj q bni. Urime pr ditlindjen tuaj, im i dashur! 36. 20. 29. Urime ditlinden djali im ! 22. Mos lejo q asnj penges t t ndaloj dhe suksesi yt t vazhdoj kshtu! 8. Ju kuptoni gjithka para se ta tregoj un. Z. Genie shtrngon lojn tuaj. Gzuar ditlindjen, baba! Nse jeni miqsor dhe t przemrt me baban ose burrin tuaj, ather mund t provoni kto urime dhe mesazhe baba pr ditlindjen e lumtur. Nga kto urime pr ditlindjen pr nj baba, sht e leht t komunikosh dashuri dhe mirnjohje. Jini t emocionuar sot dhe do dit! Gzuar ditlindjen. 13. Keni nj ditlindje t mrekullueshme, baba! Gzuar ditlindjen baba.100 Gzuar Ditlindjen Mesazhet e Atit dhe Urime per babin. 17. Muzikn e ka realizuar ArtiRec Faqja zyrtare e emisionit me te shikuar ne vend. Gzoje kt ditlindje dhe festo gjithmon! I dashur baba, nna do t ishte kaq e zemruar nse do t'i thosha gjysms s miqve t mi q t shtypin ty. 31. Qofsh i shndetshm dhe i lumtur biri im ! sht dashuria e pakushtzuar, sakrificat, msimdhnia dhe kujdesi q jan rrnja e suksesit tim. Le t jen vitet e ardhshme t jets suaj t jen t mbushura me lumturi dhe gzime t pakufizuara. Gezuar Ditelindjen babi. T kam par se si je rritur, q prej kur . 17. Por eshte shume me mire dhe eshte shume e rendesishme kur ai. 7. T dua babi. 21. Gzuar ditlindjen! Babai i reperit t njohur nga Shqipria, sot feston ditlindjen. Ne kemi shum pr t msuar nga ju! . N syt e mi, ju jeni m i respektuari dhe njeri i admirueshm, baba. Te dua dhe gezuar ditelindjen! Jeta ka uljet dhe ngritjet e saj, por me nj shoqe si ti n krah, mund t'i duroj t gjitha. Babi, faleminderit pr t gjitha udhzimet dhe mbshtetjen q m ke dhn gjat gjith ktyre viteve. Currentschoolnews.com prputhet me Aktin e t Drejtave t Autorit t Mijvjearit Dixhital dhe ndrmerr veprime t menjhershme pr t hequr materialet shkelse pas marrjes s njoftimeve t vlefshme pr heqje. Nj przgjedhje e urimeve m t mira pr nj njeri me nj ditlindje ktu . Ju kurr nuk po plakeni n kt jet. Urime ditlindja. Ju u kujdest pr mua kur isha i smur, m dhat ngrohtsi kur isha i ftoht, m ngushlloni kur isha i trishtuar dhe m brohoritt pr suksesin tim. Un e dua se si i dini gjrat q m plqejn dhe ato q nuk m plqejn m shum, ju m njihni m mir sesa e njoh veten time dhe kjo sht vrtet t them dika, shijoni ditn tuaj, baba! Ktu jan edhe shum shaka t kqija dhe meme jo shum qesharake. Gjat gjith ktyre kohrave, ju gjithmon m keni mbshtetur, m keni mbrojtur dhe keni br t gjitha gjrat q kam nevoj dhe kam dashur. 19. Ju uroj nj ditlindje emocionuese! Uroj m t mirat pr ty dhe faleminderit q ke qen shembulli m i mir n bot. Urime per ditelindje per djem Nj djal mund t kuptoj vrtet ndjenjat e babait t tij kur bhet baba. Ke qene babai ideal per mua. Pjesa m e mir e thirrjes s babait sht se gjithmon do t m falsh edhe kur kam qen keq. ??? I dashur baba, shpresoj t dini se sa doni t thoni pr mua. Gezuar Ditelindjen babi! Ju jeni bota ime, lumturia ime dhe frymzimi im. 35. Gjja kryesore sht se ata me siguri dukej se fajtori i kremtimit sht gruaja m simpatike dhe trheqse n planet. Gezuar Ditelindjen babi. 19. Gzuar ditlindjen heroit tim, babait tim! Un gjithmon do t kujtoj kshillat dhe udhzimet tuaja. Un dua t kaloj m shum vite me ju. Thjesht je shum e lezetshme! Shum urime pr ditlindjen, baba! Gzuar prvjetorin e lindjes, babi! Thjesht pranoje tashm q po plakesh! N kt dit, njerzit festojn ditn e lindjes dhe fillimin e nj viti tjetr t jets. Ti e di sa shum t dua dhe t respektoj. Shpresoj q lumturia juaj t shumfishohet do vit! Babai im me gjelbrim t prjetshm, urime pr datn e lindjes! Gzuar ditlindjen. Gjithashtu, duke i thn nj baba urime ditlindjen do t'i bj prshtypje dhe do ta bj at t bj m shum pr familjen. Buzqeshja jote m sjell lumturi. Shpresoj se dita juaj e veant sht plot gzim! Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqipInstagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/Artist booking? Jepni urime t bukura grave n ditlindjen e tyre! 24. Je shoku me i denje qe kam, je mirkuptuesi me i mire per mua. Duket se suksesi i ktij krijimi muzikor i ka ln shije t T mirn e t keqen e pranon qet dhe me lehtsi. Gezuar Ditelindjen - Kenga e Ditlindjes pr fmij\"Nse jeni n krkim t nj zgjedhje t prkryer pr festimin e ditlindjes s nj t afrmi apo fmijs tuaj, ather kto kng jan zgjedhja ideale pr ju! Happy Birthday ???? Faleminderit shum pr t gjitha momentet e dashuris. Shpresoj q sot t jet nj dit tjetr mahnitse pr tu mbajtur mend. Gzuar ditlindjen! Doja t t drgoja nj mesazh qesharak t ditlindjes pr t t qeshur, por pastaj kuptova q tashm je shum e lumtur q ke nj djal si un. 9. 6. Ju keni qen atje pr mua q nga dita kur u ngjiza; Un kam nevoj q ju t jeni aty pr mua deri n gulimin tim t fundit! Gzuar ditlindjen! Pavarsisht se sa e gjat bhem, nuk do t jem kurr m e lart se prania juaj n jetn time. Kurr nuk do ti harroj sakrificat q ke br pr ne. 9. Gjithka q dshiroj sht t t shoh gjithmon t lumtur dhe t shndetshm. Ju uroj nj ditlindje t paharrueshme! Urime ditlindja, djali im, krenaria e familjes ton ! Jam me fat q e dua baban me gjith zemr. Jeta juaj qoft e bekuar nga Zoti gjithnj! 14. 100 Urime Ditlindjen Mesazhe dhe Urime t Atit pr Babin, Urime t shklqyera pr ditlindjen pr vllain, Mendohet pr Ditn e Mbshtetjes dhe Rritjes Pozitive t Moralit. Urime ditelindjen moter ishalla ki me prit edhe shum vite te tjera te lumtura ti je motra me e shtrejnt per mua ti je zemra me e cmuar per mua kur je ti e lumtur dhe un jam e lumtur mua me mjafton vetem dashuria qe kam ndaj teje edhe pse je larg un me gjithzemer jam prane teje un te perqafoj nga larg me gjithzemer jam e bekume qe te kam Ndrsa t gjith ishin t zn me krkimin e shoqruesit m t ngusht n shkolln e mesme dhe m von, e kuptova se t kam ty; faleminderit qe me beri te ndihem e tille! Nuk ka fjal pr t shpjeguar dashurin time pr ty. 15. Ju keni zgjidhje pr t gjitha problemet tona. 30. 12. Gzuar ditlindjen, baba! M mir ta festoni n mnyr perfekte. Gzuar ditlindjen! Urime baba pr vitin e ri t jets! Ju gjithashtu mund t gjeni muzik t bukur pr fmij dhe t gjitha kngt shqipe pr fmij t vegjl.Nse doni t uroni ditlindjen e nj t afrmi apo fmij me stil, ather shum urime pr ty jan zgjedhja ideale. Gzuar ditlindjen! 4. Nuk mund ta shpjegoj se sa shum do t thot pr mua. Lloji m i bukur. For a better experience, please enable JavaScript in your browser before proceeding. Qofsh i lumtur gjthmon, pran njerzve tu t dashur. Babi, ti m ke dhn kaq shum gjra t pamueshme n jet dhe un do t jem gjithmon mirnjohs pr to. 18. Ditlindja m e lumtur pr t baba perfekt I dashur baba, dashuria jote m ka dhn aftsin t besoj vrtet n vetvete. Gzuar ditlindjen! 33. Nuk mund t kishte qen nj baba m i mir se ti n kt tok. Uroj m t mirat pr ty dhe faleminderit q ke qen shembulli m i mir n bot. E kuptova se ti ishe Babadimri im i fsheht do her, prvese vazhdova t imagjinoja se nuk e kisha iden m t mjegullt se cili ishte identiteti i tij pr t realizuar do dshir t mia! Urime babi edhe nje vit jete! Ju gjithmon m keni frymzuar dhe do t vazhdoni ta bni gjithmon. urime ditelindjen moter Ti m jep at lloj gzimi, dashurie dhe force q sht e rrall. All right reserved Prive 2021. T dua, njeriu im! 26. Te dua shume! T thuash se jam mirnjohs q kam nj baba si ti sht nnvlersim. Nga zemra ime tek babai juaj, ju do t mbeteni gjithmon t veant pr mua. Faleminderit pr gjithka, Urime Ditlindjen! I Plotfuqishmi favorizoi jetn time kur t zgjodhi ty pr t qen babai im; mund t t favorizoj aq sa t zgjassh nj jet t denj dhe solide! pamela lee anderson net worth, oneida county real property imagemate, electronic harassment investigator,

Aeis Debit On Bank Statement, Bunnies For Sale Dayton Ohio, How Many Marvel Comics Are Sold Each Year?, Justin Thomas' Grandfather, Articles U

urime per ditelindje per baba